Привітали із виходом на заслужений відпочинок

Дата: 20.05.2021 19:15

Сьогодні, 20 травня 2021 року, міський голова Володимир Барецький,  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Людмила Петелько, начальник відділу освіти і спорту міської ради Володимир Кутнік привітали із виходом на заслужений відпочинок  директора Шаргородського закладу дошкільної освіти  №1 Коваль Галину Онуфріївну.

На педагогічній ниві  Галина Онуфріївна працювала з 1972 року. Очолювала колектив дитячого садочку  з  вересня 1985 року. За сумлінну працю на освітянській ниві у 2006 році нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України.

Міський голова Володимир Барецький  щиро привітав Коваль Г.О. та побажав їй міцного здоров’я, життєвих гараздів, довгих та щасливих років життя!

Розпорядженням Шаргородського міського голови від 20.05.2021 р.  №141-К  на посаду директора Шаргородського ЗДО №1 призначена Лукашик Лариса Вікторівна, яка до сьогодні працювала директором Шаргородського ЗДО №2.