Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.05.2021 11:23

21 травня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Петелько.

На комісії було розглянуто 5 заяв громадян Шаргородської міської територіальної громади щодо надання дозволів на укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню стосовно придбання, дарування, розподілу нерухомого майна на користь дітей та затверджено індивідуальний план соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування.

В засіданні  взяли участь 6 членів комісії та 3 запрошених.

Підсумувавши кожне питання, члени комісії прийняли відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Відділ у справах дітей міської ради