Королівство дитячої книги

Дата: 24.05.2021 14:36

У королівство дитячої книги, а саме, до міської бібліотеки - філії для дітей, сьогодні завітали учні 1 - Б класу Шаргородського ЗЗСО № 1 І – III ст.  (класний керівник Господар Г.І) на бібліогру  «Подорож у книжкове королівство».

Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. З великим задоволенням діти брали участь у вікторині «Вузлик казкових запитань», а медіа презентація стала цікавим доповненням до інформаційного блоку заходу. Маленькі користувачі познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Дізналися про історію виникнення бібліотеки тощо.

В кінці зустрічі діти мали змогу переглянути мультфільм та вибрати книги для читання на вихідні дні.

Весело та радісно було в книгозбірні під час бібліогри. Протягом заходу, бібліотекарі намагалися зробити все для того, щоб перше знайомство з книгозбірнею для наших маленьких користувачів перетворилося на вірну дружбу та щиру любов до книги на все життя!

Відділ культури і туризму міської ради