25 травня за графіком календарного плану ЗНО-2021 відбудеться тестування з англійської мови

Дата: 24.05.2021 15:33

Англійська мова серед здобувачів освіти стає все більш популярнішим предметом на ЗНО.

У цей день 50 зареєстрованих випускників семи закладів загальної середньої освіти (Шаргородського №1, Шаргородського №2, Копистиринського, Козлівського, Плебанівського, Слободо-Шаргородського, Шаргородської гімназії) зустрічатиме пункт тестування «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 комунальної власності Жмеринської міської територіальної громади». Переважна кількість учасників ЗНО з англійської мови ¾ з числа учнів Шаргородського ЗЗСО №1 (20 осіб) та Шаргородської гімназії (11 осіб).

Всі зареєстровані складатимуть тест ЗНО, в структуру якого входять завдання п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення правильності/неправильності твердження, завдань на встановлення відповідності, завдань на заповнення пропусків у тексті і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту з англійської мови – 59, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові/учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

• оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в ЗНО, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Увага!  Учасника не буде допущено до пункту проведення ЗНО у разі:

• неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката або документа, що посвідчує особу;
  • запізнення.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Успіхів у складанні ЗНО з англійської мови, шановні абітурієнти!

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Шаргородської міської ради