Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 25.05.2021 15:10

Сьогодні, 25 травня 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Володимира Барецького.

На розгляд виконавчого комітету було винесено 13 питань порядку денного.

Члени виконавчого комітету насамперед розглянули блок питань, які стосувались захисту прав та законних інтересів дітей, батьки яких (чи особи, які їх заміщують) звернулись із відповідними заявами. Рішення прийняті в інтересах дітей.

Далі було розглянуто питання щодо нагородження Почесними грамотами міської ради спортсменів, які зайняли призові місця в спортивних змаганнях, а також осіб, які приймали активну участь в організації та  проведенні акції – маршруту пам’яті «Слідами перемоги», присвяченої Дню пам’яті і примирення, Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Також на сьогоднішньому засіданні були розглянуті питання «Про присвоєння нумерації будівель», «Про надання дозволу на встановлення дитячого майданчика» та ін.

Під час розгляду питання «Про затвердження коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво спортивного комплексу за адресою вул. Героїв майдану 272-У, м.Шаргород, Вінницької області»» міський голова Володимир Барецький зазначив: «Реконструкція спортивної школи, яка так потрібна жителям Шаргородської територіальної громади, потребує значних  коштів. Нам пропонують відбудувати лише частину приміщення. Проте, на моє глибоке переконання, молоді потрібні не тільки спортивний зал чи кімнати для тренувань, а й басейн. Тому є потреба прийняти рішення щодо розділення процесу виконання будівельних робіт на три черги».

Члени виконавчого комітету розглянули усі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Підсумки засідання підвів міський голова, голова виконавчого комітету  Володимир Барецький.