Засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади

Дата: 26.05.2021 10:45

26 травня 2021 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади.

Засідання комісії проходило під головуванням Людмила Петелько -  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

В ході засідання комісії було розглянуто сім звернень від жителів  міської територіальної громади про надання їм матеріальної допомоги на лікування та поховання.

Вивчивши наявну інформацію, розглянувши лікарські довідки та надані підтверджуючі документи, членами комісії були прийняті відповідні рішення про призначення матеріальної грошової допомоги в межах фінансових можливостей.