Завтра, 28-ого травня, ЗНО з математики

Дата: 27.05.2021 16:06

Триває підготовка двох закладів загальної середньої освіти міста Шаргорода до виконання завтра, 28 травня 2021 року, функцій пунктів проведення ЗНО-2021.

Керівники та персонал пунктів тестування працюють над створенням умов, сприятливих для життєдіяльності абітурієнтів та для організованого проведення іспиту. Обов’язково необхідно виконати санітарні вимоги, забезпечити пункт антисептиками, масками для індивідуального захисту тощо.

Завтра на пунктах тестування «Шаргородський ЗЗСО №1» (ПП ЗНО №70) та «ЗЗСО «Шаргородська   гімназія» (№72 і №73) виконувати завдання запланували 426 абітурієнтів, серед яких випускники закладів освіти, підпорядкованих Шаргородській міській раді, Джуринській та Мурафській сільським радам, а також студенти ВНЗ і випускники минулих років.

Бажаємо керівникам та працівникам, задіяним в процедурі проведення ЗНО, злагодженої роботи!

Абітурієнтам бажаємо успіху та нагадуємо, що для входу на пункт тестування потрібно:

1) своєчасно прибути на пункт тестування;

2) мати з собою паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;

3) оригінал Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

4) запрошення-перепустку для участі в ЗНО (самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки).

Зважаючи на суспільну значущість заходу, у пунктах  ЗНО буде забезпечено медичне обслуговування, надання невідкладної медичної допомоги у разі необхідності,  вжито відповідних заходів протипожежної та техногенної безпеки, а також організовано охорону публічного правопорядку.

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Шаргородської міської ради