До уваги жителів Шаргородської територіальної громади

Дата: 31.05.2021 14:54

1 червня 2021 року, на центральній площі міста Шаргорода, до Міжнародного Дня захисту дітей відбудеться:

9.00 – 10.00 год.  -  КУЛЬТУРНО – МИСТЕЦЬКА  ПРОГРАМА «ДИВОЦВІТ ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ», за участю учнів та викладачів Шаргородської школи мистецтв ім. М. Леонтовича, з наступним розміщенням локацій  від Ощадбанку до Костелу. Офіційне відкриття - біля приміщення мистецької школи.

10.00 – 12.00 год.  - ФЕСТИВАЛЬ  ДИТЯЧОЇ  ТВОРЧОСТІ «ДИТИНСТВА  СВІТ», за участю вихованців будинку дитячої та юнацької творчості, дошкільнят та школярів Шаргородської територіальної громади. Захід відбудеться біля пам’ятника Т. Шевченку.

9.00 -17.00 год.   Безкоштовне відвідування  дітьми музею образотворчого мистецтва.

Шаргородська міська рада