28 травня, відбулося перше з трьох масштабне ЗНО на пунктах тестування з математики, розташованих в закладах ЗСО міста Шаргорода

Дата: 31.05.2021 14:02

28 травня завершилося тестування з математики, яке за результатами реєстрації виявили бажання складати 426 учасників.

Явка на пункти тестування склала 71,7%.

Відповідальні за пункти проведення ЗНО виконали всі умови щодо належного функціонування пунктів, дотримання санітарних норм, безпеки життєдіяльності учасників тестування.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться 18 червня.

Розміщення результатів тестування з математики на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться 22 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з математики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з математики.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 3 червня подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву.

Додаткове тестування з математики відбудеться 7 липня.

КУ "Центр професійного розвитку

педагогічних працівників" міської ради