Володимир Барецький: Важливо щоб люди мали можливість відпочивати біля водойми в гарних умовах

Дата: 02.06.2021 16:02

«Ні ставок, ні інші водні об’єкти приватизувати не можна. Їх можна тільки взяти в оренду при належному документальному оформленні згідно чинного законодавства. Що потрібно зробити щоб отримати ставок в оренду? По перше, належним чином із статутом оформити і зареєструвати Вашу спілку рибалок. А тоді звертатись до місцевої влади щодо оренди», - зазначив міський голова Володимир Барецький під час зустрічі з  учасникам «спілки»  рибалок, яка відбулась на Шаргородському міському ставку сьогодні, 02 червня 2021 року.

Обговорювались сьогодні і питання щодо благоустрою території вздовж берегової лінії біля міського ставка, а також облаштування місць для відпочинку громадян біля води.

«Важливо, щоб люди мали можливість відпочивати біля водойми в гарних умовах. Для цього необхідно створити певні умови: провести санітарну очистку берегової лінії, поставити ємності для сміття, облаштувати місця для купання та ін.» - наголосив міський голова.