Мешканці Шаргородської територіальної громади Людмилі Коцур присвоєно звання «Мати-героїня»

Дата: 03.06.2021 14:40

Родина Миколи та Людмили Коцур з Копистирина виховують шестеро дітей віком від 6-ти до 23-х років.

Почесне звання багатодітній матері присвоєно відповідно до Указу Президента України №568/2020 від 15 грудня 2020 року «Про присвоєння Почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей.

Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку мати вкладає у своїх дітей.

З цією важливою подією Людмилу Віталіївну урочисто привітали та вручили державну відзнаку Шаргородський міський голова Володимир Барецький та голова Жмеринської районної державної адміністрації Інна Цимбал.

Міський голова Володимир Барецький подякував багатодітній мамі за нелегкі материнські будні, побажав їй довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості і поваги від дітей. «Вдячний, що Ви взяли на себе відповідальність за виховання шести дітей. Нехай кожен з них віднайде свою стежину у житті та радує Вас гарними здобутками та звершеннями» - зазначив Володимир Іванович.