7 червня 2021 року розпочалося незалежне оцінювання з фізики

Дата: 07.06.2021 10:59

15 зареєстрованих випускників п’яти закладів загальної середньої освіти Шаргородської міської ради (Шаргородського №1, Шаргородського №2, Козлівського, Плебанівського, Слободо-Шаргородського) зустрічає пункт тестування «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 комунальної власності Жмеринської міської територіальної громади».

Вхід дозволено лише за наявності таких документів:

• оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

• паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

• запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі запізнення або неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката чи документа, що посвідчує особу, учасника не допустять до пункту проведення ЗНО.

Учасникам тестування рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які можна буде покласти на свій робочий стіл та за потреби скористатися.

Однак у абітурієнта не може бути при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих та рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Ці речі потрібно залишити у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

Сертифікаційна робота з фізики містить 38 завдань, серед яких: 20 – з вибором однієї правильної відповіді; 4 завдання – на встановлення відповідності ("логічні пари"); 14 – завдання відкритої форми з короткою відповіддю.

Усі їх учасник ЗНО повинен зробити впродовж 180 хвилин. За всі правильно виконані завдання з фізики можна набрати 64 бали.

Результат ЗНО буде зараховано як результат державної підсумкової атестації для учнів (слухачів, студентів) закладів освіти, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, й буде використано під час прийому до закладів вищої освіти.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики буде оголошено до 22 червня.

КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників"