Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Дата: 07.06.2021 13:20

Традиційно Україна, як і весь світ, 5 червня відзначила Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря  і є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

В  центральній міській бібліотеці проведено бесіду «Світ великий, світ цікавий». Бібліотекарі розширили знання старшокласників про довкілля, розповіли про загрозливу екологічну ситуацію в Україні, ознайомили з правилами поведінки на природі.

Діти приймали активну участь в обговоренні проблем, пов’язаних з охороною навколишнього середовища. З великою цікавістю взяли запропоновані книги  і обіцяли відвідувати бібліотеку під час літніх канікул.

Відділ культури і туризму міської ради