Про захворюваність на COVID-19 у травні 2021 року

Дата: 07.06.2021 13:52

Відповідно до інформації, наданої ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», інформуємо про стан захворюваності на COVID-19 серед населення Шаргородської громади.

Захворюваність на COVID-19 у травні 2021 року зменшилась в 4 рази в порівняні з захворюваністю у квітні 2021 року та склала 36 випадків по Шаргородській громаді.

Переважна кількість випадків виявлена у непрацюючої частини населення: пенсіонерів та безробітних.  Частіше хворіли особи віком 40-50 років.

Найбільше випадків COVID-19 зареєстровано в м. Шаргород - 9 випадків, с. Слобода-Шаргородська та Будне – по 5 випадків, в с.Гибалівка, с. Лозова, с. Івашківці – по 3 випадки. В інших населених пунктах – поодинокі випадки.

Із декретованої групи населення хворіли:

• в 1 випадку – медичний працівник ( фельдшер в/ч);
  • в 3 випадках – педагогічні працівники.

Серед дитячого населення зареєстровано 4 випадки COVID- 19 у учнів ЗЗСО.

Випадки COVID- 19 реєструвались в наступних закладах освіти:

• Слободо-Шаргородському ЗЗСО;
  • Івашківському ЗЗСО;
  • КЗ «Буднянська спеціалізована школа»;
  • Пасинківському ЗЗСО.

Одужало у травні 26 осіб. Летальних випадків не реєструвалось.

Зменшення рівня захворюваності не має впливати на нехтування правилами адаптивного карантину, а саме: носіння масок, дотримання фізичної дистанції.

Особам, які не щеплені двома дозами вакцини проти COVID-19, необхідно уникати місць скупчення людей та користуватись засобами індивідуального захисту.

Для попередження нового ускладнення епідемічної ситуації на території Шаргородської громади необхідно вакцинуватись дорослій частині населення, першочергово - всім медичним та педагогічним працівникам, особам 65(+), всім, хто має хронічні серцево-судинні та легеневі хвороби.

Відділ соціального захисту

та охорони здоров’я міської ради