Міський голова привітав Людмилу Ковтун з призначенням на посаду директора Шаргородського закладу дошкільної освіти №2

Дата: 07.06.2021 17:44

Сьогодні, 7 червня 2021 року, міський голова Володимир Барецький привітав  Ковтун Людмилу Володимирівну, яка  відповідно до розпорядження міського голови від 02.06.2021 року №144-К призначена на посаду директора Шаргородського закладу дошкільної освіти №2.

«Нехай Ваша праця на новому місці буде щедрою на нові відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставлені завдання. Бажаю зберегти все, що уже надбано й здійснити задумані плани.

Нехай у роботі Вас супроводжує успіх, повага, розуміння та підтримка колег, а непроста відповідальна робота приносить задоволення» - зазначив міський голова Володимир Барецький.

Людмила Володимирівна також приймала сьогодні вітання від начальника відділу освіти і спорту міської ради Володимира Кутніка, колишнього керівника дитячого садка № 2 Лариси Лукашик  та нового колективу.