Новини спорту

Дата: 10.06.2021 11:40

9 червня 2021 року відбулись фінальні змагання Першості Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колосок» серед дівчат 2008-2009 років народження, присвяченої 30-й річниці незалежності України. Змагання відбулись у с. Тростянець Вороновицької територіальної громади.

У спортивному протистоянні взяли участь п’ять команд: Шаргородської, Тульчинської,  Мурованокуриловецької, Літинської, Вороновицької територіальних громад.

За підсумками змагань першість здобула команда Вороновицької громади, Літинська команда посіла друге місце, команда Шаргородської територіальної громади виборола – третє.

Командам-призерам були вручені Кубки, медалі та грамоти Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос».

Вітаємо команди з гарними спортивними здобутками.  Бажаємо усім учасницям змагань  нових звершень та перемог.