10 червня 2021 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

Дата: 11.06.2021 10:33

На пункті тестування «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 комунальної власності Жмеринської міської територіальної громади» тест  з біології складали  51 особа закладів загальної середньої освіти Шаргородської міської ради (Шаргородського №1, Шаргородського №2, Гибалівського, Козлівського, Копистирнського, Івашковецького, Лозівського,   Плебанівського, Слободо-Шаргородського, Шаргородської гімназії ) .

Тест налічує 50 завдань, на виконання яких відведено 150 хвилин. За правильне виконання всіх завдань можна набрати 82 бали.

Тестування   пройшло з дотриманням всіх протиепідемічних правил.

Відповідальні за супровід абітурієнтів повідомляють, що випускники  виконали завдання, почуваються задовільно.

Відповіді на тести ЗНО. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться 24 червня.         Розміщення результатів тестування з біології на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться не пізніше 25 червня.

КУ «Центр професійного розвитку

педагогічних працівників» міської ради