Новини спорту

Дата: 14.06.2021 11:30

12 червня 2021 року, у Вінниці пройшов Всеукраїнський турнір з ММА «Кубок Поділля». Участь у ньому взяли близько 300 бійців з усієї України, віком від 10 років.

Загалом, за день відбулось близько ста поєдинків на октагоні – рингу для змішаних єдиноборств.

Силами мірялися бійці усіх вікових категорій: як діти, так і юніори та дорослі спортсмени. Вони представляли спортклуби Закарпатської, Волинської, Рівненської, Чернівецької, Запорізької, Черкаської, Житомирської, Київської та Вінницької областей.

У змаганнях серед дорослих, в результаті запеклої боротьби,  перемогу здобув Шаргородчанин Мазур Артем Юрійович. В його спортивній кар’єрі це перший професійний бій.

Тож вітаємо спортсмена з вагомою перемогою та бажаємо йому здоров’я, сили, витримки та нових підкорених вершин!

Дякуємо Олександру Ковалю за чудову тренерську роботу!