Засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади

Дата: 15.06.2021 16:17

15 червня 2021 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади.

Засідання комісії проходило під головуванням Людмили Петелько -  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

В ході засідання комісії було розглянуто вісім звернень від жителів міської територіальної громади про надання їм матеріальної допомоги у зв’язку із складними життєвими обставинами та на лікування.

Вивчивши наявну інформацію, розглянувши лікарські довідки та надані підтверджуючі документи, членами комісії  були прийняті відповідні рішення про призначення матеріальної грошової допомоги в межах фінансових можливостей.