Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Жителі усіх населених пунктів Шаргородської територіальної громади матимуть змогу здійснювати податкові та інші платежі на місцях

Дата: 16.06.2021 15:17
Кількість переглядів: 2640

15 червня 2021 року відбулась зустріч міського голови Володимира Барецького з представниками власників мережі платіжних терміналів, що розміщені на території Шаргородської територіальної громади.

Під час зустрічі міського голову було поінформовано, що платіжні термінали вже є майже в усіх населених пунктах громади. Найближчими днями ці автоматизовані апарати буде встановлено ще в Козлівці, Пасинках, Писарівці, Конатківцях.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості, що до системи платіжних терміналів, за допомогою яких проводиться  оплата за різноманітні послуги, будуть внесені реквізити для здійснення ще й місцевих платежів (податків до бюджету міської ради, оплати нотаріальних дій та ін.), що дасть змогу  жителям Шаргородської територіальної громади здійснювати електронні   платежі на місцях, миттєво, ще й з мінімальною комісією.

 

Цього ж дня, за дорученням міського голови, відбулась нарада-семінар з адміністраторами віддалених робочих місць відділу ЦНАП, в якій взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради  Ігор Кушнір, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Майданюк, представники банківських установ та мережі платіжних терміналів.

В ході наради-семінару адміністратори ознайомилися з методикою здійснення електронних платежів за допомогою платіжних терміналів та банківських установ. Навики, здобуті під час наради-семінару, адміністратори використовуватиму в своїй роботі з метою допомоги жителям громади при здійсненні різноманітних платежів (особливо платежів до бюджету міської ради, оплати нотаріальних послуг та ін..)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора