Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 24.06.2021 14:56

Виконавчий комітет міської ради розглянув сьогодні вісім питань порядку денного.

Засідання провів міський голова Володимир Барецький.

В ході розгляду блоку питань, які стосувалися цивільного захисту населення, Володимир Іванович наголосив на необхідності системного  підходу при підготовці відповідних документів та, насамперед, має бути проведений весь спектр дій з метою належного захисту населення в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

В ході засідання виконавчий комітет також розглянув питання щодо внесення змін до складу комісії з питань розгляду звернень громадян у зв’язку з кадровими змінами, про надання матеріальної допомоги та про відзначення нагородами місцевого рівня з нагоди Дня Конституції України та 29-го фестивалю національних культур «Всі ми діти твої, Україно!».

Доповідачами з питань порядку денного   були керівники виконавчих органів ради та члени виконавчого комітету.

Підсумки засідання підвів міський голова, голова виконавчого комітету Володимир Барецький.