Із 25-ю річницею Конституції України, дорогі земляки!

Дата: 28.06.2021 08:00

Шаргородщина урочисто відзначає  День Конституції України. Щиро вітаю усіх Вас, шановні жителі Шаргородської територіальної громади з цим вікопомним святом!

25 років тому прийняття  Основного Закону українського народу стало точкою відліку нової епохи в історії Української Держави. Саме цей документ  дав старт економічним, соціальним та духовним перетворенням у суспільстві.

Наш священний обов’язок шанувати Конституцію, пам’ятаючи, з якими титанічними зусиллями і непоправними втратами наші предки відстоювали  право на свободу, як це зараз роблять українські воїни на східних кордонах неньки України.

Не забувайте, що саме кожен з Вас творить історію рідної землі. І тільки від усіх разом та кожного зокрема залежить благополуччя України.

Нехай же в цей день національного свята – День Конституції України у кожного  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон.

Бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя та миру, а нашій рідній Україні – процвітання!

Давайте разом формувати вільне, солідарне, справедливе суспільство та заможну державу!

Володимир Барецький