Володимир Барецький привітав працівників поліції з професійним святом

Дата: 02.07.2021 15:30

- Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою та важливою справою – служити суспільству. Радий тим, що Ви з честю виконуєте свої службові обов'язки, охороняючи життя та спокій громадян.  Розумію, що буває важко. Адже всі люди різні. Та й роботу ви виконуєте нелегку. Але найвищою оцінкою вашої діяльності завжди  є  довіра жителів громади. – зазначив міський голова Володимир Барецький, вітаючи сьогодні працівників відділення поліції №2 Жмеринського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області з професійним святом – Днем Національної поліції України.

Керівник громади висловив вдячність за самовіддану працю та вірність присязі, побажав винуватцям свята міцного здоров'я, миру, злагоди та успішної служби на благо шаргородців та рідної України.

Кращих представників професії відзначено Грамотою міської ради.