Відбулась 12 чергова сесія міської ради 8 скликання

Дата: 07.07.2021 18:12

Сьогодні, 7 липня 2021 року, під головуванням міського голови Володимира Барецького  відбулася 12 чергова сесія Шаргородської міської ради 8 скликання, в якій взяли участь 24 депутати міської ради із 26-ти.

На порядку денному розглядалось 26 питань.

Особливі дискусії відбулись під час обговорення питань щодо визначення зон розміщення об’єктів нерухомості в населених пунктах громади, створення комісії з обстеження та визначення стану об’єктів нежитлової нерухомості щодо сплати податку на нерухоме майно  та щодо встановлення місцевих податків і зборів на території Шаргородської міської територіальної громади.

В ході проведення сесії депутатами прийнято рішення щодо припинення юридичної особи КП «Шаргородська центральна аптека» та КП «Телерадіокомітет «Шаргород»» шляхом їх ліквідації.

Прийняті на сьогоднішньому засіданні рішення також стосувались забезпечення функціонування  медичної, освітньої, житлово-комунальної галузей територіальної громади.

Депутати заслухали звіт про роботу заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Петелько за 6 місяців 2021 року та затвердили  План роботи Шаргородської міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

Винесені на розгляд сесії питання розглянуто в повному обсязі.

Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з роботою сесії в онлайн режимі у соціальній мережі Facebook.