Міський голова Володимир Барецький зустрівся з представниками бізнесу

Дата: 08.07.2021 17:00

Сьогодні, 08 липня 2021 року, міський голова Володимир Барецький перебував в селі Лозова.

Керівник громади зустрівся з представниками бізнесу з приводу залучення спонсорських коштів для покращення стану справ в населеному пункті, визначив обсяг проблем, які потребують вирішення на місцевому рівні.

Не оминула сьогоднішня зустріч питання сплати податків та зборів до бюджету міської ради. Та основна увага була зосереджена на вирішенні місцевих проблем - благоустрій територій, ремонт доріг, робота закладів культури села Лозова,  проведення заходів для відпочинку місцевих жителів, організація дозвілля молоді.

Усі присутні обговорили питання співпраці місцевої влади та підприємців в різних сферах діяльності. Як наголосив, міський голова: «Завдяки злагодженій співпраці, зможемо зробити більше для жителів сіл. Населеним пунктам Шаргородської громади, як повітря, потрібен розвиток».