Зустріч міського голови Володимира Барецького з жителями села Івашківці

Дата: 08.07.2021 17:12

Продовжуючи роботу в громаді сьогодні, 08 липня 2021 року, міський голова Володимир Барецький зустрівся з жителями села Івашківці.

Головна тема для обговорення – забезпечення належного водопостачання домогосподарств села Івашківці. Також обговорювались питання ремонту доріг, аварійного мосту, підготовки школи до опалювального сезону.

Турбував місцевих жителів факт підвищення тарифних ставок по сплаті за використання питної води. Роз’яснення з цього приводу надав начальник КП «Комунсервіс» Микола Ведецький. Зокрема було зазначено, що для належного функціонування місцевого водопроводу здійснено часткову заміну обладнання, усі необхідні профілактичні та ремонтні заходи продовжуватимуться і надалі, а на це потрібні чималі кошти.

За словами мешканців села Івашківці в їх домогосподарствах існує проблема несправності лічильників використаної води.

В результаті обговорення проблемного питання міський голова Володимир Барецький дав доручення профільному заступнику та начальнику КП «Комунсервіс» вжити всіх необхідних заходів щодо усунення проблемних питань, пов’язаних з водопостачанням в селі Івашківці.