Засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади

Дата: 09.07.2021 11:38

09 липня 2021 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади.

Засідання комісії проходило під головуванням Людмила Петелько -  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Під час засідання комісії було розглянуто  одинадцять звернень від жителів територіальної громади, що стосувались соціального захисту населення, а саме: надання матеріальної грошової допомоги на лікування та у зв’язку із складними життєвими обставинами.

Вивчивши наявну інформацію, розглянувши лікарські довідки та надані підтверджуючі документи, членами комісії  були прийняті відповідні рішення про призначення матеріальної грошової допомоги в межах фінансових можливостей.