З 17 червня 2021 року в Україні діють нові карантинні норми

Дата: 09.07.2021 15:56

На підставі  змін та доповнень до постанови  Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. N 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 29 червня 2021 року N677, з 17 червня 2021 року в Україні діють нові карантинні норми, а на всій території України встановлений «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

В таких умовах  під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.