Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги суб’єктів господарювання

Дата: 13.07.2021 13:20
Кількість переглядів: 522

Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності міської ради інформує,  що відповідно рішення 5 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання від 26 лютого 2021 року № 68 (зі змінами, внесеними рішенням 8 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання від 23 квітня 2021 року № 125), затверджена Програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2025 роки.

Програмою передбачено надання фізичним особам часткового відшкодування витрат за закуплені ними установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (далі - часткове відшкодування витрат на установку). Часткове відшкодування витрат на установку здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою в поточному році для власного користування нову установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку (ларі) вітчизняного виробництва, за умови утримання у власному домогосподарстві три і більше голів корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, в розмірі 50 % вартості.

Для отримання часткового відшкодування витрат на установку фізичні особи подають в Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), 8 поверх, каб.805) щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року наступні документи:

 1. довідку, видану радою територіальної громади про кількість корів, які утримуються в домогосподарстві;
 2. копії паспортів великої рогатої худоби; ветеринарних карток до них (за їх наявності);
 3. копію технічної документації на установку (інструкція або паспорт);
 4. оригінал платіжного документу (товарний чек або квитанція про оплату);
 5. копію паспорта особи;
 6. копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
 7. довідку про відкриття поточного рахунка в банку.

Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї (далі - дотація за бджолосім’ї) в поточному році надається відповідно постанови КМУ від 07.02.2018р. № 107 (в редакції постанови КМУ від 15.05.2021р. № 517) на безповоротній основі, фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. При наявності більше 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради до 1 жовтня поточного року наступні документи:

 1. копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
 2. копію рішення про державну реєстрацію потужності;
 3. копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
 4. копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
 5. копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
 6. копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);
 7. копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
 8. довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Для нарахування дотації за бджолосім’ї суб’єктам господарювання - юридичним особам дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у формі № 24 (річна) та підтверджена ветеринарно-санітарним паспортом пасіки.

Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам-підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на кількість бджолосімей, зазначену у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства, екології та комунальної власності міської ради

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора