Розглянуто питання щодо придбання у 2021 році житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Дата: 13.07.2021 16:33

12 липня відбулося засідання комісії  з питань розподілу і надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради.

На порядок денний комісії було винесено питання щодо  придбання у 2021 році житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за кошти субвенції з державного бюджету та формування загального списку черги та розрахунок потреби з урахуванням нормативів на одну дитину.

Під час обговорення даного питання, всім присутнім членам комісії було зачитано загальний список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, віком від 16 до 23 років ( у тому числі осіб, які досягли 23-річного віку протягом поточного бюджетного року), які не мають власного житла та потребують його придбання та перебувають на квартирному обліку та проведено розрахунок  потреби з урахуванням нормативів, обрахованої відповідно до формули, для виплати грошової компенсації на одну дитину для зазначених категорій.

Члени комісії одноголосно вирішили сформувати та затвердити потребу та загальний список дітей віком від 16 до 18 років, та осіб з їх числа від 18 до 23 років (у тому числі осіб, які досягли 23-річного віку протягом поточного бюджетного року), з метою отримання у 2021 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 року №615 за напрямом: «виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначених категорій осіб».

Відділ у справах дітей міської ради