Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора чотирьох закладів освіти Шаргородської територіальної громади

Дата: 16.07.2021 10:57

У Шаргородській територіальній громаді 15 липня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Гибалівського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради, Носиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради, Плебанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради та Копистиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради.

До участі в конкурсі були допущені наступні кандидати:

• Мокра Людмила Михайлівна, кандидат на вакантну посаду директора Плебанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради.
  • Місюля Андрій Миколайович, кандидат на вакантну посаду директора Копистиринського закладу загальної середньої освіти  І -ІІІ ступенів Шаргородської міської ради.
  • Пишняк Василь Григорович, кандидат на вакантну посаду директора Носиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради.
  • Тимофійшина Віра Михайлівна, кандидат на вакантну посаду Гибалівського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради.

Конкурс відбувся у три етапи:

І етап – письмова перевірка знань Законів «Про освіту» та «Повну загальну середню освіту, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова Українська школа» на період до 2029 року.

ІІ етап – перевірка професійних компетенцій, що відбулася шляхом вирішення ситуативного завдання.

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація державною мовою Концепції розвитку ЗЗСО та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За результатами трьох етапів випробування конкурсна комісія вирішила рекомендувати міському голові:

- визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора  Плебанівського закладу загальної середньої освіти  I-III ступенів Мокру Людмилу Михайлівну та укласти із нею контракт, згідно чинного законодавства, терміном на 2 роки.

- визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора  Копистиринського закладу загальної середньої освіти  I-III ступенів Місюлю Андрія Миколайовича та укласти із ним контракт, згідно чинного законодавства, терміном на 2 роки.

- визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора  Носиківського закладу загальної середньої освіти  I-II ступенів Пишняка Василя Григоровича та укласти із ним контракт, згідно чинного законодавства, терміном на 6 років.

- визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора  Гибалівського закладу загальної середньої освіти  I-III ступенів Тимофійшину Віру Михайлівну та укласти із нею контракт, згідно чинного законодавства, терміном на 6 років.

Шаргородська міська рада щиро вітає переможців конкурсу та бажає конструктивної роботи, невичерпних сил, терпіння, плідної професійної діяльності. Нехай у всіх починаннях  супроводжує удача, розуміння та підтримка колег, а людська шана буде подякою за плідну працю.