Збірна Шаргородської територіальної громади зайняла ІІ командне місце в рамках проведення спортивних ігор обласного фестивалю «МАЛИНА ФЕСТ»

Дата: 19.07.2021 12:22

Збірна команда Шаргородської територіальної громади  17 липня взяла участь у відкритих районних спортивних іграх в рамках програми проведення Обласного  фестивалю «МАЛИНА ФЕСТ»,  який відбувся в с. Чернятин  Северенівської  територіальної громади Жмеринського району.

Громада- переможець у загальнокомандному заліку визначалася за найбільшою сумою очок, набраних у всіх видах програми.

Під час офіційної частини фестивалю було нагороджено переможців спортивних змагань,  де за результатами набраних очок по всіх видах змагань команда Шаргородської територіальної  громади зайняла ІІ командне місце.

За результатами драйвової гри на влучність - дартс Палій Софія посіла друге місце.

За сумою набраних очок у киданні гирі  Півторак Андрій був другим.

У нелегкій та завзятій боротьбі з перетягування канату наші хлопці здобули ІІ місце.

Цікава, захоплююча, екстремальна гра-футбол на воді привела нашу команду футболістів до ІІ місця.

Ми пишаємося Вами, шаргородці!