Увага! На автомобільних дорогах області встановлено режим обмежень для великовагових та великогабаритних транспортних засобів

Дата: 22.07.2021 14:55

До уваги водіїв вантажівок: з 1 червня почала діяти тимчасова заборона руху великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т автомобільними дорогами загального користування при температурі повітря більше +28°С.

Основна мета - збереження автомобільних доріг загального користування від передчасних руйнувань.

Наразі на дорогах загального користування місцевого значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Контроль за дотриманням водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів здійснюють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.

Також слід зазначити, що згідно п. 22.5 Правил дорожнього руху, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.