Відбулось засідання Шаргородської міської комісії з ТЕБ та НС

Дата: 27.07.2021 15:48

27 липня  2021 року під керівництвом міського голови Володимира Барецького  відбулося засідання Шаргородської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний засідання було винесено питання «Про стан вакцинації в територіальній громаді та шляхи її покращення».

Розглядаючи питання порядку денного, комісія заслухала інформацію   головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Шаргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кормоша В. І.

Зокрема було зазначено, що аналізуючи щеплювальну роботу серед населення Шаргородської територіальної громади слід відмітити, що в КНП «Шаргородським ЦПМСД» проведена велика робота по підготовці та проведенні даної роботи.  В громаді створено  щеплювальні пункти, а також створений пункт масової вакцинації на базі місцевого кінотеатру.

В  закладі  працюють  5 навчених   щеплювальних  бригад, з них  1  мобільна  бригада  для  виїзду  в села  для  обслуговування  мало мобільних  верств  населення.  Майже всі  медичні працівники  первинного  рівня  пройшли  навчання  по  техніці  введення  всіх вакцин, які  є в наявності  на  території  України та  мають відповідні   сертифікати. Проводиться широка  санітарно – освітня  робота  серед  населення, надруковано та  розклеєно по всіх  місцях  масового  скупчення  населення   оголошення  про  доцільність  вакцинації, щотижнево  подається  інформація  в  місцеву  газету  «Шаргородщина»,  викладається  на  сайт закладу та  в соціальну  мережу Фейсбук.

Станом  на 27.07.2021 р. всього  вакциновано  жителів  Шаргородщини – 2236  особи, вакциною Пфайзер – 667 особи, вакциною  Короновак – 590 особи, Астразенекою – 980  особи.

З них:  медичних  працівників  - 242 особи, освітян – 275 особи, держслужбовців – 32 особи, військовослужбовців – 46 особи, соціальні  працівники – 34 особи, мало мобільні   верств   населення – 480 особи, публічні  – 84 особи, особи  віком  65 і старші – 765, віком 18 і старші – 1452, доглядальниці  за  маломобільними  групами  населення – 13 осіб.

Обговоривши питання порядку денного, комісія прийняла відповідне рішення.

1. Взяти до відома інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Шаргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кормоша В. І..

2. Начальнику відділу культури і туризму Шаргородської міської ради Янчурській Т.В., керівнику КУ «Шаргородський центр культури і розваг» Шаргородської міської ради Підпалюку Р.Л., начальнику відділу освіти і спорту Шаргородської міської ради Кутніку В.О. організувати проведення з працівниками закладів зустрічі з медичними працівниками щодо доцільності проведення вакцинації.

3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Шаргородська міська лікарня» Чорному В.В., головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Шаргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кормошу В. І. :

3.1.Організувати роз’яснювальну роботу, щодо необхідності проведення вакцинації серед населення, а також провести облік бажаючих вакцинуватися по всіх населених пунктах територіальної громади.

3.2.Забезпечити  100% вакцинацію серед медичних працівників шляхом щеплення від коронавірусної хвороби.

3.3. Створити кожному сімейному лікарю відео ролик щодо необхідності проведення вакцинації серед всіх верств населення і розповсюдити його через мережу Інтернет серед своїх пацієнтів.