Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 28.07.2021 10:53

Сьогодні, 28 липня 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Володимира Барецького.

На розгляд виконавчого комітету було винесено 5 питань порядку денного. Основні з них:

- Про внесення змін до бюджету Шаргородської міської територіальної громади на 2021 рік.

- Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Шаргородського КП «Комунсервіс».

- Про затвердження Положення про приймальний пункт евакуації.

Виконавчим комітетом затверджено План Заходів щодо відзначення в Шаргородській міській територіальній громаді Дня пам’яті захисників України, які загинули в  боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Доповідачами з питань порядку денного   були керівники виконавчих органів міської ради.

Підсумував засідання голова виконавчого комітету, міський голова Володимир Барецький.