Відбулась позачергова чотирнадцята сесія міської ради 8 скликання

Дата: 30.07.2021 14:37

Сесія відбулась під головуванням міського голови Володимира Барецького. В засіданні взяли участь 19 депутатів із 26-ти.

На сьогоднішньому засіданні депутати міської ради розглянули 25 проектів рішень. Основні з них:

- Про хід виконання бюджету Шаргородської  міської територіальної громади за ІІ квартал 2021 року та затвердження звіту про його виконання;

- Про створення  робочої групи з питань наповнення доходів бюджету Шаргородської міської територіальної громади;

- Про доповнення (уточнення) додатків  до рішення 12 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання  від 07.07.2021  року № 255 «Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Шаргородської міської територіальної громади»;

- Про затвердження Програми «Тепло в закладах освіти Шаргородської міської ради на 2021-2025 роки» та ін..

Відбулось детальне обговорення звіту про виконання бюджету за І півріччя 2021 року за доходами та видатками. Також обговорювалося питання внесення змін до міського бюджету, а саме: збільшення дохідної та відповідно видаткової частини бюджету. В ході обговорення, на всі запитання депутатів відповіді надавали міський голова Володимир Барецький та начальник  управління фінансів та економічного розвитку міської ради Наталя Дубчак.

Прийняті на засіданні рішення стосувались також  освітньої, житлово-комунальної галузей територіальної громади та сфери земельних ресурсів.

Обговоривши усі питання порядку денного, депутатами прийняті відповідні рішення.

З інформацією виступив начальник відділу освіти і спорту міської ради Володимир Кутнік, який поінформував про необхідність прийняття рішення щодо визначення переліку опорних шкіл громади та оптимізації ЗЗСО в контексті нового проекту відповідного закону. Також В.Кутнік вказав на необхідність проведення громадського обговорення даних проектів рішень.

Депутати підтримали такі пропозиції та зазначили, що активно долучатимуться до обговорення.

Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з роботою сесії в онлайн режимі.