Оголошено конкурс на «Кращу садибу року», «Кращий багатоквартирний будинок року»

Дата: 30.07.2021 16:00

Шановні жителі Шаргородської територіальної громади!

З метою виховання у жителів Шаргородської територіальної громади поваги та любові до свого міста та села, підтримання чистоти та належного санітарного порядку на власних садибах, прибудинкових територіях, присадибних ділянках, розпорядженням міського голови від 30 липня 2021 року №141 на території Шаргородської міської ради оголошено конкурс на «Кращу садибу року», «Кращий багатоквартирний будинок року».

Умови конкурсу

Головні показники рівня благоустрою, що визначають переможця конкурсу:

Серед  власників  приватних  житлових  будинків:

Звання «Краща садиба року» визначається за такими показниками:

• утримання в належному санітарному стані садиби, паркану, фасаду будинку;
  • утримання в належному санітарному стані території садиби та прибудинкової території;
  • висаджені квітники та газони, підрізані гілля дерев та кущів;
  • відсутність бур'янів, чагарників, захаращення прилеглої території будівельними матеріалами, сміттям або розміщенням сільгосптехніки;
  • відсутність зафіксованих випадків порушення прав та законних інтересів інших суб'єктів благоустрою;
  • утримання домашніх тварин в належному санітарному стані, домашньої птиці у  закритому вольєрі, собак на прив'язі;
  • наявність номерного знаку й таблички з назвою вулиці на будинку;
  • наявність у жителів будинку укладених договорів по вивозу сміття.

Серед  жителів  багатоквартирних  житлових  будинків:

Звання «Кращий багатоквартирний  будинок року» визначається за такими показниками:

• утримання на відповідному рівні  благоустрій прибудинкової території, належних  до нього будівель, споруд;
  • утримання в належному стані під'їздів, дверей, вікон, освітлення та їх благоустрій;
    утримання в належному стані відповідних комунікацій, які належать будинку та дворових туалетів;
  • не захаращені балкони, лоджії предметами та матеріалами, які негативно впливають на архітектуру фасаду будівлі;
  • наявність у жителів будинку укладених договорів по вивозу сміття;
    створення умов для відпочинку мешканців будинку на прибудинковій території, наявність альтанки, дитячого майданчика, лавочок;
    озеленення прибудинкової території: висадження дерев, кущів, наявність квітників тощо;
  • утримання домашніх тварин в належному санітарному стані;
  • наявність номерного знаку й таблички з назвою вулиці на будинку.

Підведення  підсумків  конкурсу

1. Підведення підсумків проводиться по п’ятибальній системі, результати проведеного конкурсу оголошуються на урочистостях,  приурочених до Дня Незалежності України.

2. Переможцями конкурсу вважаються власники садиб, жителі багатоквартирних будинків, що досягли найкращих показників за визначеними вище критеріями.

3. Переможцям конкурсу, які займають призові місця, вручаються Грамоти міської ради, ціні подарунки при наявності фінансових ресурсів та встановлення на будинку відповідної таблички.

4. Вручення нагород відбувається в урочистій обстановці під час святкування Дня Незалежності України.

Для участі в конкурсі необхідно

Подати заявку в довільній формі та фото садиби, присадибної ділянки або багатоквартирного будинку та прибудинкової території на електронну адресу міської ради: shmr23500@ukr.net або подати заявку та фото в паперовому варіанті в загальний відділ виконавчого комітету міської ради (каб.106).

Заявки приймаються до 15 серпня 2021 року включно.

Управління містобудування,

архітектури, житлово-комунального господарства,

екології та комунального господарства міської ради