Увага! Конкурс!

Дата: 02.08.2021 11:45

Шаргородська міська рада оголошує конкурс на написання Гімну нашої громади. До цієї величної місії можуть долучитися всі бажаючі шаргородці! Адже наша громада має славне історичне минуле, сповнена видатними іменами та багата на духовні скарбниці. А тому текст  Гімну територіальної громади повинен відображати її історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції громади, етнокультурне різноманіття, прагнення наших громадян  жити в незалежній Україні.

Всі конкурсні роботи подаються особисто або надсилаються поштою до відділу культури і туризму Шаргородської міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану 226, м.Шаргород, Жмеринського району, Вінницької області. Також можна подати роботи в електронному вигляді. Їх слід надіслати на електронну поштову скриньку  kultura_shar@ukr.net з поміткою у назві теми листа  «Гімн територіальної громади».

Детально з положенням  та  умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1OiexdQAlmSCjx2Durig8M_PVU1-g37Wm/view