Понад півтора мільйона українців вакцинувались безпечною та ефективною вакциною CoronaVac

Дата: 03.08.2021 12:38

CoronaVac — це інактивована вакцина, що містить у своєму складі неактивний, «вбитий» вірус.
Україна отримала вже 5 178 256 доз CoronaVac/Sinovac Biotech. Вже понад 1,678 млн українців вакцинувались безпечною та ефективною вакциною CoronaVac, яка запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Кожен може обрати найближчий пункт щеплення чи центр масової вакцинації, щоб щепитись. Повний перелік із адресами та телефонами можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Також працюють мобільні бригади, які вакцинують організовані колективи людей (від 50-ти осіб), професійні групи та маломобільних громадян.

Небезпечний штам “Дельта” загрожує українцям. Європою вже шириться штам коронавірусу SARS-CoV-2 “Дельта”, який спричиняє складніший перебіг COVID-19. Країни ЄС починають посилювати карантинні норми та вводити нові обмеження.
Пам’ятайте, щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя. За оперативними даними страждає невакциноване населення. Наприклад, у США 16 липня повідомили, що понад 97% людей, яких зараз госпіталізують із COVID-19 — невакциновані.

Вінницька ОДА