Відбулось засідання Організаційного комітету

Дата: 03.08.2021 14:12

Сьогодні в сесійній залі міської ради відбулося засідання Оргкомітету з питань підготовки та відзначення в Шаргородській міській територіальній громаді  30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

З основним планом проведення урочистостей усіх присутніх ознайомила спеціаліст відділу культури і туризму міської ради  Наталя Шалавінська, яка також висвітлила  ряд проблемних питань, що потребують спільного підходу для того, щоб забезпечити на належному рівні масове святкування 20 серпня поточного року на міському стадіоні «Колос» .

Підсумки засідання підвела секретар міської ради Катерина Кедик, яка наголосила на тісній співпраці всіх задіяних структур у підготовці до святкування.
Кожен з присутніх мав змогу висловити своє бачення та надати пропозиції.