Підготовку до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років розпочато

Дата: 05.08.2021 16:07

04 серпня 2021 року  відбулось друге засідання міського оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

На засідання виносилося питання  стану готовності  об’єктів теплового, водопровідно-каналізаційного господарств, житлового фонду, соціальної сфери та дорожньо-мостового господарства району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.

Відкрив засідання в.о .керівника штабу, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Майданюк, який ознайомив   присутніх з  порядком денним  засідання  та наголосив на важливості питань, що будуть розглядатися на засіданні.

Було заслухано звіти Івана Дозорця– техніка-будівельника комунального некомерційного підприємства «Шаргородська міська лікарня», Тетяни Бойко - економіста комунального некомерційного підприємства «Шаргородський районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги», Наталі Шалавінської - спеціаліста І категорії відділу культури і туризму Шаргородської міської ради, Миколи Ведецького - директора Шаргородського комунального підприємства «Комунсервіс», Володимира Кутніка - начальника відділу освіти та спорту Шаргородської міської ради.

Підвів підсумки засідання штабу Андрій Майданюк, який зазначив, що через брак коштів підготовка до осінньо-зимового періоду в закладах освіти на дуже низькому рівні та наголосив про необхідність оперативного усунення наявних недоліків у роботі та доопрацювання проблемних питань для вчасного початку та належного проходження роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 р.р.

Управління містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства, екології

та комунальної власності міської ради