Черговий візит народного депутата України Лариси Білозір на Шаргородщину

Дата: 05.08.2021 17:30

Сьогодні, 05 серпня 2021 року, в Шаргородській територіальній громаді перебувала  депутат Верховної Ради України Лариса Білозір.

Лариса Миколаївна спільно з секретарем міської ради  Катериною Кедик та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмилою Петелько ознайомились з поточною роботою КНП «Шаргородська міська лікарня», відвідали Шаргородський дитячий садочок №1, Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 та комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради. Саме на ці об’єкти, з метою проведення ремонтних робіт та налагодження їх належного функціонування, за сприяння Лариси Білозір у цьому році буде виділено значні кошти.

Народний депутат України вручила Шаргородській міській раді Сертифікат на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 2-ох кабінетів початкової освіти, 2-ох кабінетів математики на суму 430000 грн.

Також під час сьогоднішньої зустрічі  було обговорено ряд важливих питань соціально-економічного  розвитку громади.

Приємно, що Лариса Миколаївна повсякчас турбується та вболіває за розвиток і процвітання Шаргородського краю.