Змінено назву юридичної особи – комунальна установа територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради

Дата: 06.08.2021 11:15

30 липня 2021 року на чотирнадцятій позачерговій сесії восьмого скликання було прийнято рішення №311 «Про внесення змін до рішення третьої позачергової  сесії восьмого скликання Шаргородської міської ради №21 від 23.12.2020 року «Про затвердження статутів та положень комунальних підприємств, закладів, установ, організацій в нових редакціях» та затвердження Положення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради».

Даним рішенням змінено назву юридичної особи – комунальна установа територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради (код ЄДРПОУ 25509905) на комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради та затверджено Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг».

Також з 01.08.2021 року рішенням чотирнадцятої позачергової сесії восьмого скликання №312 затверджено структуру та штатну чисельність комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради, введено структурний підрозділ «Відділення соціальної роботи».

Основними завданнями Центру надання соціальних послуг є:

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

- надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Міністерством соціальної політики України,  з метою мінімізації або подолання таких обставин.

КУ «Центр надання соціальних послуг»