Чергове засідання організаційного комітету з питань проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ої річниці незалежності України

Дата: 10.08.2021 16:34

Сьогодні, 10 серпня,  відбулось чергове засідання організаційного комітету з питань проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора  та 30-ої річниці  незалежності України під час якого були обговорені ті питання, які ще потребують вирішення, зокрема, підведення освітлення до сцени  і до зони відпочинку та споживання їжі на міському стадіоні та безпосереднє оформлення сцени.

По закінченню засідання, було здійснено виїзд на міський стадіон «Колос» за участі секретаря міської ради Катерини Кедик, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Петелько, спеціаліста  відділу культури і туризму міської ради Наталії Шалавінської та директора КО «Шаргородський центр культури і дозвілля» Шаргородської міської ради Романа Підпалюка.

За результатами здійсненої роботи, були надані доручення відповідним працівникам щодо облаштування сцени, організації підведення електропостачання та благоустрою стадіону.