Відбулося засідання робочої групи з вивчення питання оптимізації мережі закладів освіти

Дата: 12.08.2021 17:14

12 серпня 2021 року відбулося перше засідання робочої групи з вивчення питання оптимізації мережі закладів освіти Шаргородської міської ради, в якому взяли участь 8 з 13-ти її членів групи.

Начальник відділу освіти і спорту Володимир Кутнік ознайомив присутніх з результатами вивчення питання щодо можливостей утворення опорних закладів на території громади, їх ліквідації або реорганізації з урахуванням інфраструктури населених пунктів, кількості дітей, організації освітнього процесу, можливості підвезення дітей, наявності педагогічних та непедагогічних працівників та витрат по кожному закладу.

В обговоренні ситуації щодо оптимізації мережі закладів освіти взяли участь члени робочої групи та внесли свої пропозиції, які будуть винесені на розгляд директорів закладів загальної середньої освіти та громадськості.

Відділ освіти і спорту міської ради