Відбулася нарада-семінар про необхідність проведення щеплень та протиепідеміологічних заходів з метою профілактики коронавірусної хвороби

Дата: 13.08.2021 12:01

Фото без опису13.08.2021 р. в Центрі культури та дозвілля міської ради відбулася нарада-семінар на тему: «Про необхідність проведення щеплень та протиепідеміологічних заходів з метою профілактики коронавірусної хвороби», на яку було запрошено лікаря-епідеміолога державної установи «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» Наталю Гриньову.

Розпочав нараду голова Шаргородської міської ради Володимир Барецький, наголосовши на тому, що сьогоднішнє питання є вкрай важливим та актуальним. Тому, для участі в семінарі було запрошено працівників освіти та медицини, керівників комунальних установ та організацій, працівників підпорядкованих структурних підрозділів.

Лікар-епідеміолог розповіла про всі наявні в Україні види вакцини, їх виробництво, ризики захворюваності та необхідність щеплення проти COVID-19.

Учасники наради мали змогу задати запитання лікарю та отримати на них вичерпну відповідь