Проведено групові зустрічі прийомих батьків та батьків-вихователів

Дата: 16.08.2021 15:14

13 серпня 2021 року Вінницьким обласним центом соціальних служб  за сприянням комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради була проведена зустріч у формі вебінару в режимі онлайн для прийомних батьків та батьків-вихователів Жмеринського та Могилів-Подільського районів.

Тема зустрічі - «Спілкування прийомної дитини з біологічними родичами. Значення та правила».

В Шаргородській територіальній громаді функціонує один будинок сімейного типу та дві прийомні сім’ї, батьки-вихователі та прийомні батьки яких взяли участь у даному заході.

Також під час заходу були розглянуті організаційні та інші поточні питання діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

КУ «Центр надання соціальних послуг»