Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради

Дата: 19.08.2021 14:53

19.08.2021 року в приміщенні Шаргородської міської ради відбулася засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради під головуванням заступника голови адміністративної комісії, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмили Петелько.

Окремим пунктом під час проведення вказаного засідання було розглянуто питання щодо необхідності залучення при складанні адміністративних протоколів інспекторами з питань благоустрою Шаргородського КП «Комунсервіс» дільничних інспекторів поліції відділення поліції №2 Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області. Дана необхідність виникла у зв’язку із діями осіб відносно яких складаються адміністративні протоколи, що полягають у протидії при оформлені адміністративних матеріалів.