Відбувся відкритий обласний турнір з футболу серед дівчат 2008-2010 року, присвячений 30-річчю Незалежності України

Дата: 19.08.2021 15:59

19 серпня 2021 року за сприянням Вінницької обласної Асоціації футболу та Шаргородської районної федерації футболу на міському стадіоні «Колос» відбувся відкритий обласний турнір з  футболу серед дівчат 2008- 2010 року, присвячений 30-річчю Незалежності України.

В турнірі взяли участь 5 команд:

«КДЮСШ»- Шаргородська територіальна громада;

«Еліта» Димківка - Тростянецька територіальна громада;

«Сугатинка» - Могилів-Подільського району;

«Колос» - Муровано-Куриловецька територіальна громада;

«Плеяда»- Тульчинська територіальна громада.

В напруженій боротьбі перемогу здобула  футбольна команда «Еліта»- Димківка Тростянецької територіальної громади.

ІІ місце посіла команда  КДЮСШ»- Шаргородської територіальної громади.

ІІІ місце -  «Сугатинка» - Могилів-Подільського району.

Вболівати за футболістів та привітати усіх учасників змагань завітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Людмила Петелько. Вона зазначила, що футбол надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину фізично, а жіночий футбол - це багато адреналіну, всплеск емоцій, сила духу. Як стверджують вболівальники-чоловіки, варто дивитися гру, коли грають жінки- футбольне поле просто розпечене від емоцій.

Людмила Петелько разом з директором КДЮСШ Палієм Іваном Васильовичем подякувала усім учасникам та організаторам за прекрасне спортивне свято. Побажала здоров’я, наснаги, нових яскравих перемог. Переможцям вручили нагороди та солодкі сувеніри.

Відділ освіти і спорту міської ради