Над Шаргородщиною урочисто піднято Державний Прапор України

Дата: 21.08.2021 07:36

20 серпня 2021 року, на центральній площі міста Шаргорода,  відбулись заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

В  урочистій  церемонії  підняття Державного Прапору Україну  взяли участь: міський голова Володимир Барецький, голова Жмеринської районної ради Анатолій Бешлей, представники духовенства, працівники  управлінь, відділів та інших структурних підрозділів міської ради,  представники політичних формувань, громадських організацій, трудових  колективів громади та представники ЗМІ.

В цей день територія адміністративного корпусу міської ради   святково прикрашена  -  з обох сторін алеї  встановлено синьо-жовті прапори.

Урочиста церемонія, приурочена підняттю Державного Прапора України розпочалась з внесення Державного Прапора України членами   молодіжної ради - Ангеліною  Козуб та Денисом Борець, бронзовим  чемпіоном  України з боксу серед юнаків Рікардо Роженовим та чемпіоном області з спортивно – універсального бою  Костянтином Горобцем. Під урочистий марш четверо представників молодого покоління пронесли стяг України вздовж вишикуваної шеренги  учасників урочистих заходів  до флагштоку. Під звучання  Державного Гімну України, прапороносці розпочали підняття державного символу нашої країни, який повільно піднявшись вгору, замайорів на фоні синього неба.

На завершення, працівники Центру культури і дозвілля Шаргородської міської ради подарували всім учасникам урочистого дійства  пісню під назвою: «Україна неповторна», яка є символом порозуміння та єдності українського народу.